Contact

De afdeling Commercie van AZ heeft als doel de belangen van het bedrijfsleven voorop te zetten. Want waar topsport wordt bedreven, zijn betrokken en tevreden ondernemers onmisbaar.

contact


Hebt u vragen of wilt u meer weten over de vele zakelijke mogelijkheden bij AZ? Schroom dan niet contact op te nemen met een van de medewerkers van de afdeling Commercie van AZ. Wij staan u graag te woord!

Afdeling Commercie

Henk van Rijnsoever

Michael Koster

Manager Commercie
T +31 (0)72 547 8004
M +31 (0)6 202 481 19
E m.koster@az.nl

Henk van Rijnsoever

Henk van Rijnsoever

Commercieel Adviseur
T +31 (0)72 547 8077
M +31 (0)6 538 871 09
E h.vanrijnsoever@az.nl

Ted Rood

Ted Rood

Accountmanager
T +31 (0)72 547 8073
M +31 (0)6 239 053 06
E t.rood@az.nl

Sylvie

Sylvie Boersma

Backoffice medewerkster
T +31 (0)72 547 8009
M +31 (0)6 200 57 275
E S.Boersma@az.nl

Thirza Koning

Thirza Koning

Backoffice medewerkster
T +31 (0)72 547 8072
M +31 (0)6 103 391 79
E T.Koning@az.nl

Afdeling Marketing

Frank Jonker

Frank Jonker

Manager Marketing
T +31 (0)72 547 8325
M +31 (0)6 536 710 02
E f.jonker@az.nl

Sven de Zeeuw

Sven de Zeeuw

Medewerker Marketing
T +31 (0)72 547 8008
E s.dezeeuw@az.nl

Bas Schnater

Bas Schnater

Medewerker Marketing
T +31 (0)72 547 8048
E b.schnater@az.nl

Sharon van Holstvoogd

Sharon Holstvoogd

Medewerker Marketing
T +31 (0)72 547 8093
E s.holstvoogd@az.nl

Contact
Afdeling Commercie AZ
Stadionweg 1
1812 AZ Alkmaar

T. 072 547 80 72
F. 072 547 80 70
E.
I. AZ.nl/zakelijk

Logo LinkedIn