Overzicht internationals

Gepubliceerd op 10 oktober 2018 , 10:11

ALKMAAR- Verschillende AZ'ers vliegen tijdens deze interlandperiode uit voor wedstrijden met hun land. Zo is de ploeg uit Alkmaar onder meer hoflverancier van de Noorse nationale ploeg en is Albert Gudmundsson voor het eerst als speler van AZ opgeroepen voor IJsland. Een overzicht.

Overzicht internationals

Oranje
Wie: Marco Bizot
Interland: Nederland - Duitsland
Wanneer: zaterdag 13 oktober (20:45 uur)
Waar: Johan Cruijff ArenA (Amsterdam, Nederland)
Type: UEFA Nations League

Interland: België - Nederland
Wanneer: dinsdag 16 oktober
Waar: Koning Boudewijnstadion (Brussel, België)
Type: Vrienschappelijk

HEAD_Bizot-Oranje

Noorwegen
Wie: Jonas Svensson, Fredrik Midtsjø & Bjørn Johnsen
Interland: Noorwegen - Slovenië
Wanneer: zaterdag 13 oktober (18:00 uur)
Waar: Ullevaal Stadion (Oslo, Noorwegen)
Type: UEFA Nations League

Interland: Noorwegen - Bulgarije
Wanneer: dinsdag 16 oktober (20:45 uur)
Waar: Ullevaal Stadion (Oslo, Noorwegen)
Type: UEFA Nations League

HEAD_Johnsen_Svensson_Midtsjø_Noorwegen

IJsland
Wie: Albert Gudmundsson
Interland: Frankrijk - IJsland
Wanneer: donderdag 11 oktober (21:00 uur)
Waar: Stade du Roudourou (Guingamp, Frankrijk)
Type: Vriendschappelijk

Interland: IJsland - Zwitersland
Wanneer: maandag 15 oktober (20:45 uur)
Waar: Laugardalsvöllur (Reykjavik, IJsland)
Type: UEFA Nations League

HEAD_Gudmundsson_Ijsland

Roemenië
Wie: Dorin Rotariu
Interland: Litouwen - Roemenië
Wanneer: donderdag 11 oktober (20:45 uur)
Waar: LFF Stadion (Vilnius, Litouwen)
Type: UEFA Nations League

Interland: Roemenië - Servië
Wanneer: zondag 14 oktober (15:00 uur)
Waar: Arena Națională (Boekarest, Roemenië)
Type: UEFA Nations League

HEAD_Rotariu_ROE

Jong Oranje
Wie: Oussama Idrissi & Teun Koopmeiners
Interland: Jong Letland - Jong Oranje
Wanneer: vrijdag 12 oktober (18:30 uur)
Waar: Skonto Stadion (Riga, Letland)
Type: EK 2019 Kwalificatie

Interland: Jong Oranje - Jong Oekraïne
Wanneer: dinsdag 16 oktober (18:30 uur)
Waar: De Vijverberg (Doetinchem, Nederland)
Type: EK 2019 Kwalificatie

HEAD_NL_idrissi_koopmeiners

Jong Griekenland
Wie: Pantelis Hatzidiakos
Interland: Jong Kroatië - Jong Griekenland
Wanneer: vrijdag 12 oktober (18:00 uur)
Waar: Stadion Aldo Drosina (Pula, Kroatië)
Type: EK 2019 Kwalificatie

Interland: Jong Griekenland - Jong Wit-Rusland
Wanneer: maandag 15 oktober (18:30 uur)
Waar: Peristeri Stadion (Athene, Griekenland)
Type: EK 2019 Kwalificatie

HEAD_Hatzidiakos_GRI
« Naar het overzicht