Overzicht AZ-internationals

Gepubliceerd op 22 maart 21, 17:03

ALKMAAR- De interlandperiode is weer aangebroken en dat betekent dat verschillende AZ’ers uitvliegen om voor hun land in actie te komen. Welke spelers komen wanneer in actie en waar? Bekijk hieronder een overzicht.

NEDERLAND
Wie: Owen Wijndal, Calvin Stengs & Marco Bizot
Interland: Turkije - Nederland
Wanneer: Woensdag 24 maart (18:00 uur)
Waar: Atatürk Olympisch Stadion, Istanbul (Turkije)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Nederland - Letland
Wanneer: Zaterdag 27 maart (18:00 uur)
Waar: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Type: WK-kwalificatie

Interland: Gibraltar - Nederland
Wanneer: Dinsdag 30 maart (20:45 uur)
Waar: Victoria Stadion, Gibraltar
Type: WK-kwalificatie

NOORWEGEN
Wie: Fredrik Midtsjø & Jonas Svensson
Interland: Gibraltar - Noorwegen
Wanneer: Woensdag 24 maart (20:45 uur)
Waar: Victoria Stadion, Gibraltar
Type: WK-kwalificatie

Interland: Noorwegen - Turkije
Wanneer: Zaterdag 27 maart (18:00 uur)
Waar: Estadio La Rosaleda, Malaga (Spanje)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Montenegro - Noorwegen
Wanneer: dinsdag 30 maart (20:45 uur)
Waar: Stadion Pod Goricom, Podgorica (Montenegro)
Type: WK-kwalificatie

ZWEDEN
Wie: Jesper Karlsson
Interland: Zweden - Georgië
Wanneer: Donderdag 25 maart (20:45 uur)
Waar: Friends Arena, Solna (Zweden)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Kosovo - Zweden
Wanneer: Zondag 28 maart (20:45 uur)
Waar: Fadil Vokrristadion, Pristina (Kosovo)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Zweden - Letland
Wanneer: Woensdag 31 maart (17:45 uur)
Waar: Friends Arena, Solna (Zweden)
Type: Vriendschappelijke interland

MAROKKO
Wie: Zakaria Aboukhlal
Interland: Mauritanië - Marokko
Wanneer: Zaterdag 27 maart (20:00 uur)
Waar: Olympisch Stadion, Nouakchott (Mauritanië)
Type: Afrika Cup kwalificatie

Interland: Marokko - Burundi
Wanneer: Dinsdag 30 maart (21:00 uur)
Waar: Prince Moulay Abdellah Stadion, Rabat (Marokko)
Type: Afrika Cup kwalificatie

IJSLAND
Wie: Albert Gudmundsson
Interland: Duitsland - IJsland
Wanneer: Donderdag 25 maart (20:45 uur)
Waar: Schauinsland-Reisen-Arena, Duisburg (Duitsland)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Armenië - IJsland
Wanneer: Zondag 28 maart (18:00 uur)
Waar: Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan (Armenië)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Liechtenstein - IJsland
Wanneer: Woensdag 31 maart (20:45 uur)
Waar: Rheinparkstadion, Vaduz (Liechtenstein)
Type: WK-kwalificatie

SURINAME
Wie: Ramon Leeuwin
Interland: Suriname - Kaaimaneilanden
Wanneer: Woensdag 24 maart (23:00 uur)
Waar: Frank Essen Stadion, Paramaribo (Suriname)
Type: WK-kwalificatie

Interland: Aruba - Suriname
Wanneer: Zondag 28 maart (01:00 uur)
Waar: IMG Stadion, Bradenton (Verenigde Staten)
Type: WK-kwalificatie

JONG ORANJE
Wie: Teun Koopmeiners, Myron Boadu & Dani de Wit
Interland: Jong Roemenië - Jong Oranje
Wanneer: Woensdag 24 maart (21:00 uur)
Waar: Boszik Arena, Boedapest (Hongarije)
Type: Groepsfase EK

Interland: Jong Duitsland - Jong Oranje
Wanneer: Zaterdag 27 maart (21:00 uur)
Waar: MOL Aréna Sóstó, Székesfehérvár (Hongarije) 
Type: Groepsfase EK

Interland: Jong Oranje - Jong Hongarije
Wanneer: Dinsdag 30 maart (18:00 uur)
Waar: MOL Aréna Sóstó, Székesfehérvár (Hongarije) 
Type: Groepsfase EK

JAPAN ONDER 24
Wie: Yukinari Sugawara
Interland: Japan Onder 24 - Argentinië Onder 24
Wanneer: Vrijdag 26 maart (11:00 uur)
Waar: Olympisch Stadion, Tokyo (Japan)
Type: Vriendschappelijke interland

Interland: Japan Onder 24 - Argentinië Onder 24
Wanneer: Maandag 29 maart (11:45 uur)
Waar: Mikuni World Stadium, Kitakyushu (Japan)
Type: Vriendschappelijke interland

JONG TURKIJE
Wie: Yusuf Barasi
Interland: Jong Kroatië - Jong Turkije
Wanneer: Vrijdag 26 maart (15:00 uur)
Waar: Stadion Kranjčevićeva, Zagreb (Kroatië)
Type: Vriendschappelijke interland

Interland: Jong Turkije - Jong Servië
Wanneer: Dinsdag 30 maart (17:00 uur)
Waar: Bahçeşehir School Arena, Alanya (Turkije)
Type: Vriendschappelijke interland