Overzicht AZ-internationals

Gepubliceerd op 11 november 19, 11:24

ALKMAAR- De interlandperiode is aangebroken en dat betekent dat verschillende AZ'ers uitvliegen met hun nationale ploeg. Wie komt wanneer in actie en waar? Bekijk hieronder het overzicht. 

Wie: Marco Bizot, Calvin Stengs & Myron Boadu
Interland: Noord-Ierland - Nederland 
Wanneer: Zaterdag 16 november (20:45 uur)
Waar: Windsor Park, Belfast
Type: Kwalificatie EK 2020 

Interland: Nederland - Estland 
Wanneer: Dinsdag 19 november (20:45 uur)
Waar: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Type: Kwalificatie EK 2020

Wie: Pantelis Hatzidiakos
Interland: Armenië - Griekenland
Wanneer: Vrijdag 15 november (18:00 uur)
Waar: Republican Stadium after Vazgen Sargsyan, Jerevan
Type: Kwalificatie EK 2020

Interland: Griekenland - Finland 
Wanneer: Maandag 18 november (20:45 uur)
Waar: OACA Spyros Louis, Athene
Type: Kwalificatie EK 2020

Wie: Jonas Svensson
Interland: Noorwegen - Faeröer Eilanden
Wanneer: Vrijdag 15 november (18:00 uur)
Waar: Ullevaal Stadion, Oslo
Type: Kwalificatie EK 2020

Interland: Malta - Noorwegen 
Wanneer: Maandag 18 november (20:45 uur)
Waar: National Stadium, Ta’ Qali
Type: Kwalificatie EK 2020


Wie: Oussama Idrissi
Interland: Marokko - Mauritanië 
Wanneer: Vrijdag 15 november (20:00 uur)
Waar: Complexe Sportif Moulay Abdallah, Rabat
Type: Kwalificatie Afrika Cup

Interland: Burundi - Marokko 
Wanneer: Dinsdag 19 november (14:00 uur)
Waar: Prince Louis Rwagasore Stadium, Bujumbura 
Type: Kwalificatie Afrika Cup

Wie: Justin Baas
Interland: Malediven - Filipijnen
Wanneer: Donderdag 14 november
Waar: National Stadium, Male
Type: Kwalificatie WK 2022 / Azië Cup 2023

Interland: Filipijnen - Syrië 
Wanneer: Dinsdag 19 november
Waar: Maktoum Bin Rashid Al Maktoum Stadium, Dubai
Type: Kwalificatie WK 2022 / Azië Cup 2023

Wie: Teun Koopmeiners, Owen Wijndal & Dani de Wit
Interland: Jong Gibraltar - Jong Oranje
Wanneer: Donderdag 14 november (19:00 uur)
Waar: Victoria Stadium, Gibraltar
Type: EK-kwalificatie 

Interland: Jong Oranje - Jong Engeland
Wanneer: Dinsdag 19 november (18:30 uur)
Waar: De Vijverberg, Doetinchem
Type: Vriendschappelijk 

Wie: Yukinari Sugawara
Interland: Jong Japan - Jong Colombia
Wanneer: Zondag 17 november (4:50 uur,  Nederlandse tijd)
Waar: Edion Stadion, Hiroshima
Type: Kirin Challenge Cup 2019

Wie: Håkon Evjen
Interland: Jong Cyprus - Jong Noorwegen
Wanneer: Vrijdag 15 november (14:30 uur)
Waar: Ammochostos Stadium, Larnaca
Type: EK-kwalificatieduel

Interland: Jong Noorwegen - Jong Portugal
Wanneer: Dinsdag 19 november (18:30 uur)
Waar: Marienlyst Stadion, Drammen
Type: EK-kwalificatieduel