Overzicht AZ-internationals

Gepubliceerd op 05 oktober 20, 14:09

ALKMAAR- Het seizoen is nog maar net begonnen, toch staat er opnieuw een interlandperiode voor de deur. Ook nu vliegen verschillende AZ'ers uit voor wedstrijden met hun land. Zo kan Yukinari Sugawara debuteren voor Japan en maakt Pantelis Hatzidiakos zijn rentree in de Griekse selectie. Een overzicht van de AZ-internationals.

NEDERLAND
Wie: Marco Bizot, Owen Wijndal, Teun Koopmeiners & Calvin Stengs
Interland: Nederland - Mexico 
Wanneer: Woensdag 7 oktober (20:45 uur)
Waar: Johan Cruijff ArenA, Amsterdam
Type wedstrijd: Vrienschappelijk

Interland: Bosnië & Herzegovina - Nederland 
Wanneer: Zondag 11 oktober (18:00 uur)
Waar: Stadion Bilino Polje, Zenica
Type: UEFA Nations League

Interland: Italië - Nederland 
Wanneer: Woensdag 14 oktober (20:45 uur)
Waar: Stadio Atleti Azzuri d’Italia, Bergamo
Type: UEFA Nations League

GRIEKENLAND
Wie:
Pantelis Hatzidiakos
Interland: Oostenrijk - Griekenland
Wanneer: Woensdag 7 oktober (20:30 uur)
Waar: Hypo-Arena, Klagenfurt
Type: Vriendschappelijk

Interland: Griekenland - Moldavië 
Wanneer: Zondag 11 oktober (20:45 uur)
Waar: OACA Spyros Louis, Athene
Type: UEFA Nations League

Interland: Griekenland - Kosovo  
Wanneer: Woensdag 14 oktober (20:45 uur)
Waar: OACA Spyros Louis, Athene
Type: UEFA Nations League

IJSLAND
Wie: Albert Gudmundsson
Interland: IJsland - Denemarken 
Wanneer: Zondag 11 oktober (20:45 uur)
Waar: Laugardalsvöllur, Reykjavik 
Type: UEFA Nations League 

Interland: IJsland - België 
Wanneer: Woensdag 14 oktober (20:45 uur)
Waar: Laugardalsvöllur, Reykjavik
Type: UEFA Nations League

NOORWEGEN
Wie:
Jonas Svensson & Fredrik Midtsjø
Interland: Noorwegen - Servië 
Wanneer: Donderdag 8 oktober (20:45 uur)
Waar: Ullevaal Stadion, Oslo
Type: Halve finale EK-kwalificatie Play-Offs

Interland: Noorwegen - Roemenië 
Wanneer: Zondag 11 oktober (18:00 uur)
Waar: Ullevaal Stadion, Oslo
Type: UEFA Nations League

Interland: Noorwegen - Noord-Ierland
Wanneer: Woensdag 14 oktober (20:45 uur)
Waar: Ullevaal Stadion, Oslo
Type: UEFA Nations League

JAPAN
Wie: Yukinari Sugawara
Interland: Japan - Kameroen 
Wanneer: Vrijdag 9 oktober (14:00 uur)
Waar: Stadion Galgenwaard, Utrecht
Type: Vriendschappelijk

Interland: Japan - Ivoorkust 
Wanneer: Dinsdag 13 oktober (16:45 uur)
Waar: Stadion Galgenwaard, Utrecht
Type: Vriendschappelijk

JONG ORANJE
Wie:
Dani de Wit & Myron Boadu
Interland: Jong Oranje - Jong Gibraltar
Wanneer: Donderdag 8 oktober (20:00 uur)
Waar: Covebo Stadion - De Koel, Venlo 
Type: EK-kwalificatie

Interland: Jong Cyprus - Jong Oranje
Wanneer: Dinsdag 13 oktober (18:00 uur)
Waar: AEK Arena, Larnaca
Type: EK-kwalificatie

JONG ZWEDEN
Wie:
Jesper Karlsson
Interland: Jong Zweden - Jong Luxemburg
Wanneer: Vrijdag 9 oktober (18:30 uur)
Waar: Olympia, Helsingborg
Type: EK-kwalificatie

Interland: Jong Zweden - Jong Armenië
Wanneer: Dinsdag 13 oktober (18:30 uur)
Waar: Lublin Stadium, Lublin
Type: EK-kwalificatie 

JONG NOORWEGEN
Wie:
Håkon Evjen
Interland: Jong Portugal - Jong Noorwegen
Wanneer: Vrijdag 9 oktober (20:30 uur)
Waar: António Coimbra Da Mota, Estoril
Type: EK-kwalificatie

Interland: Jong Noorwegen - Jong Wit-Rusland
Wanneer: Dinsdag 13 oktober (19:00 uur)
Waar: Marienlyst, Drammen
Type: EK-kwalificatie