Programma AZ Jeugdopleiding

Programma AZ Jeugdopleiding

Gepubliceerd op 09 januari 20, 09:56

ZAANSTAD- AZ Onder 11 trapte het nieuwe jaar al af met een indoortoernooi in Duitsland, komend weekend spelen ook de andere teams hun eerste wedstrijden van 2020. Zo is het AFAS Trainingscomplex het decor van het AZ Internationaal Toernooi.

Jong AZ
Maandag 13 januari
Jong AZ - TOP Oss (20:00 uur)

AZ Onder 19
Zaterdag 11 januari
AZ Onder 19 - Spartaan'20 (KNVB Beker, 15:00 uur)

Dinsdag 14 januari
AZ Onder 19 - AVV Zeeburgia (oefenwedstrijd, 18:00 uur)

AZ Onder 17
Zaterdag 11 januari
AZ Onder 17 - Fortuna Sittard (oefenwedstrijd, 12:00 uur)

AZ Onder 16
Zaterdag 11 januari
AZ Internationaal Toernooi met KRC Genk en Sparta Rotterdam

AZ Onder 15
Zondag 12 januari
AZ Internationaal Toernooi met KRC Genk, FC Lokomotivi Tbilisi en Sparta Rotterdam

AZ Onder 14
Zaterdag 11 januari
AZ Internationaal Toernooi met KRC Genk, PSV, Sparta Rotterdam en FC Lokomotivi Tbilisi

AZ Onder 13
Zaterdag 11 januari
W & H Cup met Hamburger SV, SC Preussen Lengerich, SC Paderborn, St. Pauli, VFL Osnabrück, Stützpunkt Kreis Tecklenburg, Union Berlin, Borussia Dortmund, FC Emmen, DSC Arminia Bielefeld, VFL Wolfsburg, Bayer 05 Uerdingen, Stützpunkt Georgsmarienhütte, VFL Bochum, Hannover 96, Eintracht Braunschweig en Fortuna Düsseldorf
Locaties: Dreifach-Sporthalle en Zweifach-Sporthalle, Lengerich, Duitsland

Zondag 12 januari
AZ Indoorboarding Toernooi met NEC, Almere City FC, FC Volendam, KRC Genk, FC Utrecht, NAC Breda en SC Cambuur

AZ Onder 12
Zondag 12 januari
Old Alkmaar Boardingtoernooi met Ajax, FC Utrecht, FC Volendam, Meervogels Onder 13, PSV en Feyenoord
Locatie: Sporthal de Lelie, Rembrandtsingel 3, 1921 EK Akersloot

AZ Onder 11
Zaterdag 11 januari
Old Alkmaar Boardingtoernooi met FC Uitgeest, Kolping Boys, SVW'27, AFC'34, FC Castricum, De Foresters en RKVV Limmen
Locatie: Sporthal de Lelie, Rembrandtsingel 3, 1921 EK Akersloot

Zaterdag 11 januari
Jugendförderkreis Cup met Rapid Wien, TSV Ottersberg, 1. FC Köln,  Slavia Praag, Hannover 96, JSG Löwen, Borussia Mönchengladbach, Hertha BSC, VfL Wolfsburg, Arsenal FC, JSG Bierden/Uphusen, 1. FC Union Berlin, Baltic Football School, Hamburger SV, US Torcy, MTV Riede, Bayer Leverkusen en Werden Bremen
Locatie: Gustav-England Halle, Lehmstraße 2427321 Thedinghausen, Duitsland