Programma AZ Jeugdopleiding

Programma AZ Jeugdopleiding

Gepubliceerd op 05 september 19, 10:51

ZAANSTAD- Voor het merendeel van de AZ Jeugdopleiding begint komende zaterdag de competitie. AZ Onder 15 speelt op het AFAS Trainingscomplex direct de derby tegen Ajax. Onder 13 en Onder 11 gaan op toernooi. 

AZ Onder 19
Zaterdag 7 september
AZ Onder 19 - NAC Breda (oefenwedstrijd, 11:00 uur)

AZ Onder 17
Zaterdag 7 september
AZ Onder 17 - NEC (15:00 uur)

AZ Onder 16
Zaterdag 7 september
ADO Den Haag - AZ Onder 16 (12:30 uur)

AZ Onder 15
Zaterdag 7 september
AZ Onder 15 - Ajax (12:30 uur)

Dinsdag 10 september
AZ Onder 15 - AFC (oefenwedstrijd, 18:00 uur)

AZ Onder 14
Zaterdag 7 september
AZ Onder 14 - Vitesse (10:30 uur)

AZ Onder 13
Zaterdag 7 en zondag 8 september
Ramada Cup met Sparta Rotterdam, Ajax, Feyenoord, RSC Anderlecht, RB Leipzig, Bayer 04 Leverkusen en KRC Genk.
Locaties: RKSV Pancratius en SC Badhoevedorp

Woensdag 11 september
Vitesse - AZ Onder 13 (18:00 uur)

AZ Onder 12
Zaterdag 7 september
NEC - AZ Onder 12 (11:00 uur)

AZ Onder 11
Zaterdag 7 en zondag 8 september
André Schürrle Champions Trophy met Juventus, Borussia Dortmund, Benfica, Internazionale, FC Porto, Eintracht Frankfurt, Everton, West Ham United, Cardiff City, PSV, Górnik Zabrze, Zenit Sint-Petersburg, FC Nantes, RB Salzburg, Real Zaragoza, Deportivo La Coruña, Brighton & Hove Albion, Hoffenheim, FC Basel, FC Köln, Fortuna Düsseldorf, Racing Strassburg, Mainz 05, SC Freiburg, Karlsruher, Borussia Berlin, Füchse Berlin, Cyss-25 Kiew Sportschule, Beroe Stara Zagora, Langensteinbach, TSV Reichenbach, FC Busenbach, Kickers Choice Köln, Kids Go Soccer Zürich, ACC Como, Hertha 03 Zehlendorf, 1.FC Saarbrücken, Chernomorec Odessa, VfL Obereisesheim, KS Stilon Gorzów Wielkopolskie, FV Malsch, FT Forchheim, SV Kickers Pforzheim, SV Zimmern, ATSV Kleinsteinbach, FC Germania Singen, SV Völkersbach, Spvgg. Bad Homburg, VfB Gaggenau, JSG Oberes Albtal, FC Germania Enkheim, Vfl 1896 Halle, SV Böblingen, FV Löchgau, SV Heiligkreuz, TSV Handschuhsheim, TV Echterdingen, FSV Oppenheim, TSV Neckarau Mannheim, Karpaty Lwiw en CFC Halychyna Lviv.
Locatie: Sonotronic Sportpark, Jahnstraße 6576307 Karlsbad-Langensteinbach, Duitsland

Vrijdag 6 tot en met zondag 8 september
Moerdijk International Cup met Manchester City, RSC Anderlecht, KRC Genk, Hammarby, FC Nordsjaelland, Ajax, Feyenoord, PSV, FC Utrecht, Sparta Rotterdam, NAC Breda, SEOLTO en VIRTUS.
Locatie: Westrand 9, 4761 PZ Zevenbergen