
ZAANSTAD- De derde editie van de G-voetbaldag was wederom een groot succes. Op het AFAS Trainingscomplex beleefden meer dan 100 voetballers met een lichamelijke en/of verstandelijke beperking een mooie dag.
Het evenement werd georganiseerd door de AZ Foundation, in samenwerking met Sport-Z, dat verantwoordelijk was voor de sportactiviteiten.
Uitdagende activiteiten
De deelnemers konden zich uitleven tijdens acht verschillende onderdelen, waaronder een voetbalquiz, penaltyschieten en spannende 4-tegen-4-wedstrijden. Ook medewerkers van Telecomprovider Lebara en vrijwilligers van de AZ Foundation waren aanwezig om de verschillende groepen te begeleiden en de dag in goede banen te leiden.
Bijzondere huldiging
De dag begon met een bijzonder moment: de huldiging van het AZ G-team. De spelers, die het afgelopen seizoen in het AZ-tenue actief waren in de Bijzondere Eredivisie, werden bedankt voor hun inzet en prestaties en kregen een welverdiend moment in de schijnwerpers.
Het werd een dag vol sportieve uitdagingen, enthousiasme en bovenal veel plezier voor alle aanwezigen. Bekijk hier alle foto's.




