Programma

vrijdag
19 apr. ⎯ 16:00

Locatie: Nationaal Sportcentrum Papendal

Team: Onder 14

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Vitesse JO14-1 vs Uit Team: Onder 14

zaterdag
4 mei ⎯ 10:30

Locatie: AFAS trainingscomplex

Team: Onder 14

Competitie: B16050 Jeugdcup Onder 14 finale

Thuis Team: Onder 14 vs Uit Team: Excelsior Rotterdam JO14-1

woensdag
22 mei ⎯ 18:00

Locatie: AFAS trainingscomplex

Team: Onder 14

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14 vs Uit Team: De Graafschap JO14-1

zaterdag
1 jun. ⎯ 12:00

Locatie: Sportpark Varkenoord

Team: Onder 14

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Feyenoord JO14 vs Uit Team: Onder 14

Uitslagen

5 - 2

Datum:13 apr. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: NAC Breda JO14-1

3 - 4

Datum:6 apr. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Sparta Rotterdam JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

3 - 2

Datum:23 mrt. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: AFC Ajax JO14-1

0 - 8

Datum:20 mrt. 2024

Competitie: B16040 Jeugdcup Onder 14 1/2 finales

Thuis Team: PEC Zwolle JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

2 - 2

Datum:16 mrt. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: NAC Breda JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

5 - 0

Datum:9 mrt. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Vitesse JO14-1

1 - 3

Datum:2 mrt. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: AFC Ajax JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

1 - 1

Datum:28 feb. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: PSV JO14-1

3 - 0

Datum:24 feb. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Sparta Rotterdam JO14-1

1 - 5

Datum:17 feb. 2024

Competitie: B16030 Jeugdcup Onder 14 1/4 finales

Thuis Team: Almere City JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

4 - 0

Datum:10 feb. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: PSV JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

2 - 3

Datum:3 feb. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Feyenoord JO14

1 - 10

Datum:27 jan. 2024

Competitie: 0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat)

Thuis Team: De Graafschap JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

1 - 10

Datum:13 jan. 2024

Competitie: B16020 Jeugdcup Onder 14 1/8 finales

Thuis Team: FC Groningen JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

3 - 3

Datum:9 dec. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: FC Utrecht JO14-1

1 - 1

Datum:2 dec. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Sparta Rotterdam JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

2 - 3

Datum:25 nov. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Spartaan'20 JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

4 - 0

Datum:18 nov. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Feyenoord JO14

0 - 0

Datum:11 nov. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Vitesse JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

3 - 1

Datum:4 nov. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: PSV JO14-1

0 - 3

Datum:1 nov. 2023

Competitie: B16010 Jeugdcup Onder 14 tussenronde

Thuis Team: S.V. Houten JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

6 - 4

Datum:28 okt. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: AFC Ajax JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

5 - 1

Datum:14 okt. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Vitesse JO14-1

0 - 3

Datum:7 okt. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Feyenoord JO14

vs

Uit Team: Onder 14

3 - 5

Datum:30 sep. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: AFC Ajax JO14-1

2 - 2

Datum:23 sep. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: PSV JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

8 - 1

Datum:16 sep. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Spartaan'20 JO14-1

4 - 4

Datum:9 sep. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: Onder 14

vs

Uit Team: Sparta Rotterdam JO14-1

0 - 1

Datum:2 sep. 2023

Competitie: 0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat)

Thuis Team: FC Utrecht JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

0 - 6

Datum:30 aug. 2023

Competitie: B16000 Jeugdcup Onder 14 voorronde

Thuis Team: Hollandia JO14-1

vs

Uit Team: Onder 14

# Nr. Club GS W G V DS P
1 PSV JO14-1 PSV JO14-1 11 9 1 1 +18 28
2 AZ JO14-1 AZ JO14-1 11 7 2 2 +19 23
3 AFC Ajax JO14-1 AFC Ajax JO14-1 10 6 2 2 +21 20
4 Feyenoord JO14 Feyenoord JO14 11 6 1 4 +10 19
5 Sparta Rotterdam JO14-1 Sparta Rotterdam JO14-1 10 3 1 6 -3 10
6 NAC Breda JO14-1 NAC Breda JO14-1 11 2 3 6 -11 9
7 Vitesse JO14-1 Vitesse JO14-1 11 2 1 8 -23 7
8 De Graafschap JO14-1 De Graafschap JO14-1 11 2 1 8 -31 7
# Nr. Club GS W G V DS P
1 Feyenoord JO17 Feyenoord JO17 14 10 1 3 +24 31
2 PSV JO17-1 PSV JO17-1 14 8 2 4 +20 26
3 AFC Ajax JO17-1 AFC Ajax JO17-1 14 7 4 3 +25 25
4 FC Utrecht JO17-1 FC Utrecht JO17-1 14 8 1 5 0 25
5 AZ JO17-1 AZ JO17-1 14 7 3 4 +5 24
6 PEC Zwolle JO17-1 PEC Zwolle JO17-1 14 6 1 7 +4 19
7 FC Eindhoven JO17-1 FC Eindhoven JO17-1 14 3 0 11 -34 9
8 Alphense Boys JO17-1 Alphense Boys JO17-1 14 1 0 13 -44 3